عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست هماهنگی پرداخت تسهیلات روستایی و فرآگیر با حضور روسای بانک توسعه تعاون شرق استان برگزار شد


نشست هماهنگی پرداخت تسهیلات روستایی و فرآگیر با حضور روسای بانک توسعه تعاون شرق استان برگزار شد

نشست هماهنگی پیگیری تسهیلات روستایی و فراگیر با حضور رهبری قائم مقام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، بی باک مدیر کارآفرینی و اشتغال استان، روسای ادارات تعاون کارورفاه اجتماعی شرق استان و روسای بانک توسعه تعاون شرق استان در راستای اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزایی در محل اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، محمد رهبری قائم مقام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان ضمن اعلام برنامه های حمایتی از طرحها و اشتغال روستایی، گفت: اجرای برنامه اشتغال روستایی، اقدام بسیار خوبی بود که با محوریت مناطق روستایی و عشایری در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: منافذ آسیب‌پذیر برنامه اشتغال روستایی، به منظور جلوگیری از انحراف منابع گرفته شده که باید این موضوع همچنان مراقبت شود تا منابع تسهیلات اشتغال روستایی همچون ادوار گذشته منحرف نشوند؛ البته در کنار گرفتن این ملاحظات، باید دسترسی آسان روستاییان به این تسهیلات مورد توجه باشد.

رهبری با بیان فرصت و موقعیت موجود در ارائه خدمت به متقاضیان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی، بر ارائه راهکارهای اجرایی برای رفع مشکل پرداخت تسهیلات تاکید کرد و خواستار تعامل و ارتباط بیشتر کارشناسان اعتبارات شعب بانک ها و کارشناسان اشتغال ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شد.

عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاونف کار و رفاه اجتماعی گنبد ضمن قدردانی از تسهیلات پرداخت شده توسط بانک توسعه تعاون، به ضرورت برنامه ریزی جهت پرداخت تسهیلات برای پرونده های در دست اقدام اشاره کردوگفت: بخش تعاون آمادگی کامل برای تثبیت و ایجاد اشتغال روستایی را داردواز روسای بانک توسعه تعاون انتظار می رود نسبت به حل مسائل طرحهایی که درزمینه اشتغال روستایی اقدام کرده به فوریت بررسی کنند.

وی تصریح کرد: شناسایی کارآفرینان کارآزموده درتخصیص وام‌های اشتغال روستایی بسیار ضروری و مهم به شمار می‌رود.

درپایان روسای ادارات و روسای بانک توسعه تعاون نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند و مقرر گردید تا پایان مرداد ماه حداقل 50 درصد تسهیلات تعهدی نسبت به پرونده های موجود در شعب بانک توسعه تعاون پرداخت شود.


 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : golestanmcls
  • بازدید : 54
  • کد خبر : 48959