عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدارمسئول سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان


دیدارمسئول سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

دیدارمسئول سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان به همراه جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان گلستان در امور اقشار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در صبح روز یکشنبه 21 مرداد ماه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابتدای دیدار سرگرد مهدی درویشی مسئول سازمان بسیج هنرمندان گلستان ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اهداف بسیج هنرمندان پرداخت و گفت: ایجاد فضای تعاملی بیشتر ، افزایش ارتباط و برپایی جلسات مدون نقش بسزایی در هم افزایی و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری بسیج هنرمندان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان دارد.

وی ضمن تاکید به آمادگی کامل بسیج هنرمندان استان برای افزایش سطح ارتباط و انجام فعالیت های فرهنگی و هنری و اعلام شناسایی 67 شهید هنرمند در سطح استان، افزود: با حضور بیش از هزار نفر هنرمند بسیجی در شهرستان گرگان و 3500 نفر در سطح استان امیدواریم با همکاری و هم افزایی بیشتر بتوانیم قدم های روشنی را در آینده برداریم.

در ادامه این دیدار سرهنگ پاسدار جواد فراهی جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به جنگ نرم دشمن، گفت: نقش هنرمندان در مسیر مقابله با جنگ نرم دشمن حیاتی است و با توجه به این قشر می توانیم در برابر هجوم های فرهنگی و رسانه ای گام های موثر تری برداریم.

فراهی در ادامه پیشنهاد پیش بینی اتاقی برای بسیج اقشار در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان را ارائه کرد و گفت: با ایجاد این فضا می توانیم ارتباط بیشتر و نزدیک تری را با هنرمندان فراهم کنیم.

در پایان این دیدار عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن عرض ارادت به مجموعه بسیج و بیان خاطرات خود از نخستین روزهای تشکیل بسیج در اوایل انقلاب اسلامی، به نگاه ، خلوص و ذات بسیج اشاره کرد و افزود: امیدوارم نگاه و خلوصی که در ذات بسیج بود هم چنان در آستانه چهل سالگی انقلاب حفظ شود و فعالیت ها بر مبنای همان نگاه ها فارغ از هرگونه جانب داری سیاسی صورت بگیرد.

وی ضمن اشاره به نقش هنرمندان و روحیه بسیجی در توسعه استان و اقتصاد و توریسم فرهنگی، گفت: با جذب نخبگان و صاحب نظران شاخص عرصه فرهنگ و هنر و نگاه خلاق ، توسعه محور ، فرهنگ قرآنی و تفکر بسیجی افق های تازه تری را برای آینده استان ترسیم کرد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0