عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » 200 کیلومتر از راههای استان با 34 میلیارد تومان ایمن سازی می شود

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:

200 کیلومتر از راههای استان با 34 میلیارد تومان ایمن سازی می شود

200 کیلومتر از راههای استان با 34 میلیارد تومان ایمن سازی می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: بالغ بر 34 میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور برای ایمن سازی 200 کیلومتر از راههای استان در سال 97 ابلاغ شده است.

"عادل مصدقی" در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اظهارکرد: از زمان ابلاغ این اعتبارات در سال جاری، تاکنون مبلغ 5/4 میلیاردتومان به صورت نقدی تخصیص یافته و حدود 7 میلیارد تومان نیز در قالب اسناد خزانه اسلامی برای اجرای برنامه های مصوب ایمن سازی راهها و همچنین پرداخت بخشی از مطالبات معوق سنوات قبل پیمانکاران به تناسب میزان و مدت انتظار مطالبات و با رعایت عدالت توزیع اسناد خزانه بین پروژه‌هاابلاغ شد.

وی گفت که این منابع به تفکیک شهرها صرف اجرای پروژه های مصوب ایمن سازی راهها شامل نگهداری و روکش آسفالت حدود 200 کیلومتر از راه‌های شریانی و غیرشریانی اصلی،فرعی و روستایی، حذف و اصلاح 10 نقطه حادثه‌خیز، تعمیرات و نگهداری 15 پل بزرگ و 50 دستگاه ابنیه فنی راهها، بازسازی 30 دستگاه ناوگان راهداری، احداث، بهسازی و نگهداری 6 باب راهدارخانه و ارتقای ایمنی و سطح عبور و مرور جاده‌های استان با اجرای عملیات راهداری می شود.

به گفته مصدقی، این برنامه ها براساس اولویت بندی های صورت گرفته و به تدریج، تا پایان سال مالی 97 به اجرا در می‌آیند.

استان گلستان بالغ بر پنج هزار کیلومتر راه دارد.نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0