عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سامانه «اسناد شهدا» به زودی رونمایی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کشور گفت:

سامانه «اسناد شهدا» به زودی رونمایی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کشور در جلسه شورای اداری بنیاد استان گلستان عنوان کرد: سامانه «اسناد شهدا» در آینده نزدیک رونمایی می‌شود.

به گزارش ایثار واحد گلستان، در این جلسه علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان ضمن خوش‌آمد گویی گزارشی از فعالیت‌های بنیاد در حوزه‌های مختلف و آماری جامعه ایثارگری را ارائه نمود و متذکر شد استان گلستان دارای ظرفیت‌ها بالای ازنظر اقلیمی و مذهبی است.
در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کشور ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت‌های انجام‌شده در بنیاد استان گلستان، اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف اداری باید ریشه‌ای عمل کنیم و با توجه به ساختار قومیت‌ها و مذاهب مختلف در استان گلستان باید به نحوی عمل کرد که موجبات رضایتمندی فراهم و درنهایت باعث ایجاد روحیه نشاط و امید در خانواده بزرگ ایثارگران شویم.
وی ضمن ارائه گزارش از وضعیت کارگروه‌های بنیاد افزود: در مسیر بهبود فرایندهای اداری به اصلاح ساختارها، چابک سازی و توانمندسازی نیروی انسانی و برخورداری از ساختار و فناوری‌های جدید امروز بنیاد شهید و امور ایثارگران این پتانسیل را دارد که در صورت آمادگی سایر دستگاه‌ها همه خدمات خود را در بستر الکترونیکی ارائه کند.
سید منصور میر مرادی بابیان اینکه عقلانیت را در محوریت کار خود قرار دهیم و نباید دیگر سنتی فکر کرد، اظهار داشت: با توجه به پیشرفت فنّاوری دیگر مجال برای تفکرات گذشته نخواهد بود و این باعث عقب‌افتادگی در ساختار اداری و حرکت روبه‌جلو می‌شود لذا نیاز است در الگوهای فرهنگی و روش‌ها و موضوعات کاری خود تغییرات اساسی ایجاد نماییم، مستند و در چهارچوب قانون سخن گفته و احساسی برخورد نکنیم تا بتوانیم موجبات رضایتمندی حداکثری جامعه ایثارگری را به دست بیاوریم.
وی در راستای استفاده از فنّاوری و فضای مجازی عنوان کرد: تفاهم‌نامه‌ای با رئیس سازمان فن‌آوری فضای مجازی صورت پذیرفته است که در آینده نزدیک سامانه اسناد شهدا رونمایی خواهد شد و در اختیار کلیه شهرستان‌های با تمام ظرفیت قرار خواهد گرفت.
میر مرادی ادامه داد: با راه‌اندازی این سامانه عموم جامعه می‌توانند از طریق اینترنت به اسناد، دل نوشته و آثار شهدا دسترسی لازم را داشته باشند.
وی در مقوله ایثار اجتماعی گفت: در حال حاضر ایثارگری یعنی دیگران را به خود ترجیح دادن، یعنی گذشتن از مرزهای خودبرتربینی و بلکه شهدایی فکر و عمل کردن که این انتظار در کارکنان بنیاد باید بیشتر دیده شود و این به‌نوبه خود یعنی ایثارگری اجتماعی که در سطوح مختلف جامعه و به‌ویژه کارکنان بنیاد نهادینه شود.
این مقام مسئول ضمن بیان اینکه ملاک‌های کاری ما اگر خدایی باشد موفق خواهیم بود، یادآور شد: در روایات ما از معصومین آمده است، که اگر شخصی برای رزق حلال از خانه خود خارج شود و از دنیا برود در نزد خداوند حکم شهید و در زمره شهدا قرار خواهد گرفت.
در پایان معاونین و روسای شهرستان‌های تابعه استان گلستان نظرات و پیشنهادت خود را در راستای بهبود فرایندها و ساختار اداری حوزه کاری خود بیان نمودند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0