عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز جهانی داوطلبان

جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز جهانی داوطلبان

 

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز جهانی داوطلبان

دکتر محمد علی هروی در پیامی به مناسبت 14 آذر(5 دسامبر) روز جهانی داوطلبان گفت: داوطلبان جوامع تاب آور می‌سازند؛ این شعار برگزیده شده است برای اعتلای روزی سترگ بنام داوطلبان نیک اندیش و خیرخواه که همواره در هر جای این کره خاکی نام نیک از خود برجای می گذارند. 

در متن پیام دکتر هروی چنین آمده است:
۱۴آذر روز جهانی داوطلبان، یادآور تمامی لحظه های بی مانندی است که انسان هایی از جنس ناب رأفت مهربانی و ‌دوستی خالصانه برای تحقق اهداف والا در صحنه های حساس و مهم؛ عاشقانه و خالصانه در رقم خوردن آن لحظه ها سهمی بزرگ دارند. واژه هایی ناب در قاموس این انسان ها که همواره برخواسته از فطرت خداجویانه آنان بوده و نهاد پاک آنان را در طریق خدمت و ایجاد نشاط و امید در مردمان ، سیراب می گرداند.
روز جهانی داوطلبان بنام تمامی اعضا نجاتگران داوطلبان و خیّرینی است که به عنوان ذخیره های بی بدیل خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر همواره با بر تن پوشانیدن این لباس پر افتخار؛ نوع دوستی،مهربانی،احترام و ارائه خالصانه خدمات به اقشار مختلف مردم را به زیبایی هرچه تمام تر معنا نموده اند. تفسیر زیبای واژه داوطلب همان پیام بلندی است که در شعار این روز جهانی رخ می نماید.
این روز بزرگ بر طلایه داران نیکو سرشت و خیراندیش که همواره پرچم دار صلح و دوستی در میان اقشار مختلف مردم بوده اند؛ تبریک و تهنیت باد.
محمدعلی هروی 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان

نام دستگاه ارسال کننده خبر : جمعیت هلال احمر استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0