عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حامیان بیش از 2 میلیارد ريال به مددجویان کمیته امداد گلستان کمک کردند


حامیان بیش از 2 میلیارد ريال به مددجویان کمیته امداد گلستان کمک کردند

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: حامیان خیر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به مددجویان مشمول طرح محسنین در 9 ماهه سال جاری کمک نمودند.

 به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان، ابراهیم باغبانی اظهار داشت: طرح محسنین از ماه رمضان سال گذشته به منظور جذب حامی برای خانواده های نیازمندی که با مشکلات عدیده ای مواجه هستند در استان گلستان اجرایی شد.

 وی افزود: با اجرای این طرح تاکنون یک هزار و 75 حامی خیر سرپرستی یک هزار و 38 فرزند مددجوی طرح محسنین را برعهده دارند و ماهانه به این خانواده ها کمک می نمایند.

 باغبانی تصریح کرد: این خانواده ها اگر چه دارای سرپرست هستند اما بعضا دیده می شود که با مشکلات بسیاری از جمله بیماری، زندانی شدن سرپرست خانوار و...مواجه هستند که نیاز به حمایت خیرین دارند.

 مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گلستان بیان داشت: حامیان خیر با برعهده گرفتن سرپرستی فرزندان خانواده های طرح محسنین در 9 ماهه سال جاری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به آنها کمک نموده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 باغبانی ابراز امیدواری کرد که طرح محسنین نیز همانند طرح اکرام ایتام مورد استقبال حامیان و خیرین استان قرار گیرد تا بتوانیم به خانواده های نیازمند بیشتری کمک نمایم.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : محابد
  • بازدید : 479
  • کد خبر : 5588