عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نمایه ای از دستاوردهای قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشریح شد


نمایه ای از دستاوردهای قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشریح شد

نمایه ای از دستاوردهای قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشریح شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن ماه و چهل سالگی انقلاب اسلامی، نمایه ای از دستاوردهای قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان  را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری با اشاره به برگزاری برنامه های متعدد قرآنی تا پایان سال جاری همچون نمایشگاه قرآنی کردکوی، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، گفت: تعداد 13 موسسه فرهنگی قرآن و عترت در سطح استان دارای مجوز فعالیت می باشند.
وی با اشاره به برپایی جشنواره های متعدد فرهنگی هنری قرآنی در سالیان متمادی اشاره کرد و افزود: برپایی جشنواره قرآن و عترت استان گلستان در ده رشته (قرآن در رسانه، انشاء نویسی، پایان نامه و مقالات قرآنی، نمایشنامه نویسی و نمایش خیابانی، فیلم و فیلم نامه نویسی، هنرهای تجسمی و آواها و نغمات قرآنی، جشنواره ملی نقاشی و فیلم نامه و نمایشنامه نویسی آیات از جلمه برنامه های شاخص به شمار می آید.
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه های قرآنی، اظهار کرد:  بیش از 16 دوره آزمون های قرآن و عترت در سطح استان با موضوعاتی چون حفظ، ترجمه و مفاهیم، سبک زندگی برپا شده است.
این مدیر استانی توجه ویژه به فرهنگ قرآنی را از دغدغه های شورای فرهنگ عمومی استان قلمداد کرد و گفت: تدوین سند پیشنهادی چشم انداز قرآنی استان تا سال 1404 از عمده دغدغه ها و پیگیری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در حوزه قرآنی است.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0