عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برنامه های سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان اعلام شد


برنامه های سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان اعلام شد

برنامه های سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برنامه های سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری افزود: این جشنواره از تاریخ 23 تا 30 بهمن ماه همزمان با تهران در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برپا خواهد شد.
وی ادامه داد: 3 گروه کوبه ای، دو گروه سنتی، 6 گروه محلی، یک گروه زهی کلاسیک،کرال بزرگ و تلفیقی، دو گروه کلاسیک و چهار گروه پاپ و یک ارکستر بومی در این جشنواره به هنرنمایی خواهند پرداخت.
این مدیر استانی، اظهار کرد: دو گروه موسیقی سنتی و پاپ از هنرمندان خارج استان در تاریخ های 25 بهمن و 30 بهمن ماه اجرا خواهند داشت.
وی ضمن تاکید به ضرورت توجه به نگاه علمی در هنر موسیقی از برپایی کارگاه های تخصصی در این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: سه کارگاه آموزشی « مهندسی صدا» ، «مبانی و اصول اجرای موسیقی» و « بیان و بدن در آواز» برای علاقه مندان  هنر موسیقی تشکیل می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه،گفت: این جشنواره به همت و همدلی دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن موسیقی استان گلستان برپا می شود.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0