عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نمایشگاه گردشگری فرصتی طلایی برای معرفی ظرفیت های نگارستان ایران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گلستان خبر داد:

نمایشگاه گردشگری فرصتی طلایی برای معرفی ظرفیت های نگارستان ایران

نمایشگاه گردشگری فرصتی طلایی برای معرفی ظرفیت های نگارستان ایران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری گلستان از حضور این استان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با ظرفیت متفاوت , جهت معرفی شایسته پتانسیل های نگارستان ایران , برای فعالین و علاقه مندان به گردشگری در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی, امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ صبح امروز سه شنبه 23 بهمن ماه 97 و در آستانه افتتاح نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران, مهندس احمد تجری با اعلام این خبر بیان کرد : دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری با حضور ظرفیت های گردشگری کل کشور , آژانس های گردشگری , دفاتر خدمات مسافرتی , شرکت های هواپیمایی , راهنمایان گردشگری و تمامی فعالین صنعت گردشگری برگزار خواهد شد.
وی افزود : فعالین حوزه گردشگری کشور در این نمایشگاه به دنبال یافتن و تعریف مقاصد جدید گردشگری هستند تا آن را در اختیار علاقه مندان به سفر قرار داده و بتوانند ظرفیت های این مقاصد نوظهور را به عموم مردم معرفی نمایند.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت : در چند سال اخیر با سیاست های اتخاذ شده در حوزه گردشگری استان, رشد قابل توجهی در حوزه اقامت و بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی گلستان شاهد بودیم , که نگارستان ایران را به مقصد گردشگری تبدیل کرده است.
وی ادامه داد: با تبدیل شدن به مقصد گردشگری حال نیازمند حضور فعال و موثر در نمایشگاه های کشوری و برون مرزی برای بروز و ظهور ظرفیت های حوزه گردشگری گلستان می باشیم.
تجری حضور گلستان در نمایشگاه بین‎المللی گردشگری را فرصتی طلایی برای معرفی هرچه باشکوه‎تر فرهنگ، هنر , ظرفیت‎ها و جاذبه‎های گردشگری نگارستان ایران دانست و بیان کرد : استان گلستان امسال با ظرفیت متفاوتی در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران حضور خواهد یافت , تا بتوان معرفی مناسب و شایسته ای از پتانسیل های این استان برای فعالین و علاقه مندان به گردشگری در سراسر کشور داشت.
وی گفت : در این نمایشگاه فعالین بخش خصوصی استان, دفاتر خدمات مسافرتی , هتلداران , واحد های اقامت بوم گردی استان , هنرمندان صنایع دستی و همچنین شهرداری گرگان به عنوان ارگانی که اولویت اصلی کار خویش را بحث توسعه گردشگری در گرگان قرار داده است , اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان را همراهی می کنند.
گفتنی است؛ دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته با هدف معرفی زمینه‌ها و ظرفیت‌های صنعت گردشگری ایران با حضور سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهاد‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه گردشگری، از ۲۳ تا ۲۶ بهمن‎ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران برپا خواهد شد.
بخش نمایشگاهی استان گلستان نیز در این مدت از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ در سالن ۳۸B نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان می باشد.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0