عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ازپیشرفت 70 درصدی گازرسانی به روستاهای دهنه زرین گل علی آباد کتول خبر داد


مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ازپیشرفت 70 درصدی گازرسانی به روستاهای دهنه زرین گل علی آباد کتول خبر داد

 

هدایتی کتولی فرماندار شهرستان علی آبادکتول، رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مدیران مرتبط در پروژه گاز رسانی به روستاهای دهنه زرین علی آبادکتول از روند اجرای پروژه گاز رسانی  بازدید نمودند.

در این بازدید فرماندار شهرستان علی آبادکتول با اشاره به روند گازرسانی  روستاهای دهنه زرین گل افزود: با پیگیری های بعمل آمده و همکاری دستگاههای مسئول ، در زمینه انتقال گاز به دهنه زرین گل تسریع خواهد شد.

 

در همین رابطه مدیرعامل گاز گلستان نیز   ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار و مسئولین شهرستان ، به تشریح  روند  گاز رسانی  3 روستای چینو ،خاک پیرزن و افرا تخته  و پیشرفت اجرایی آنها پرداخت.

 

وی افزود: شبکه داخلی روستاهای مذکور اجرا شده و در حال حاضر خط تغذیه  3 روستا نیز به طول تقریبی 24  کیلومتر با  70  درصد پیشرفت اجرایی در دست انجام   می باشد.

 

محمد رحیم رحیمی تصریح کرد:برای گاز رسانی به این 3 روستا بالغ بر 45  میلیارد ریال  اعتبار پیش بینی شده است ضمن اینکه  تعداد 350 عدد انشعاب نیز نصب خواهد شد که انشاء ا... با فراهم بودن شرایط  و نصب ایستگاه  تقلیل فشار CGS  تلاش داریم تا این پروژه ها  در هفته دولت سال 98  به بهره برداری برسند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0