عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اجرای100 برنامه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در استان گلستان


اجرای100 برنامه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در استان گلستان

 

معاونت امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از اجرای 100 برنامه ویژه بانوان در هفته جوان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان منیره کاویان در این خصوص اظهار داشت : به مناسبت هفته جوان امسال 100برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه بانوان در سراسر استان برگزار خواهد شد.
وی افزود: از برنامه های شاخص این هفته می توان از ورزش صبحگاهی گروه ویژه بانوان جوان ورزشکار رشته های مختلف ورزشی در محل پارک بانوان گرگان ، دیدار با خانواده شهید جوان مدافع حرم یدالله ترمیمی ، برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه دختران جوان ورزشکار و اجرای دومین مرحله از طرح پویش ملی ارتقاء نشاط و تندرستی زنان شاغل دستگاه های اجرایی در کنار دیگر برنامه های فرهنگی و مسابقات ورزشی در شهرستان های استان در این هفته نام برد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: تجلیل از بانوان جوان برتر ورزشکار در شهرستان بندرگز ،تجلیل از بانوان جوان و توانمند 12 روستای شهرستان گرگان ، برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه ازدواج . خانواده برای بانوان جوان در شهرستان های کردکوی ، دیدار بانوان جوان ورزشکار با امام جمعه محترم شهرستانها و برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی در رشته های مختلف ورزشی از جمله برنامه های فرهنگی و ورزشی در این هفته خواهد بود.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0