عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رشد مثبت بخش معدن در سال گذشته

رئیس خانه معدن ایران:

رشد مثبت بخش معدن در سال گذشته

رشد مثبت بخش معدن در سال گذشته

رئیس خانه معدن ایران گفت: در سال گذشته علی رغم رشد منفی بخش صنعت ، معدن و تجارت کشور ، رشد بخش معدن مثبت بود .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان ، محمدرضا بهرامن در جلسه بررسی وضعیت معدن و صنایع معدنی استان و مشکلات و راهکارهای موجودکه با حضور جمعی از معدنکاران استان گلستان در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید ، گفت : در این شرایط اقتصادی شاید مجبور به تعطیلی برخی معادن کوچک شویم و مجتمع‌های معدنی ایجاد کنیم.

وی افزود: باید مسائل کشور را واقع بینانه ببینیم ؛ اگر به هر دلیلی به اقتصاد کشور ضربه وارد شود همه آسیب می‌بینند.

رئیس خانه معدن ایران ادامه داد: مقام معظم رهبری و دولت بر افزایش تولید در کشور تاکید دارند اما گاهی بروکراسی‌های اداری و برخی موانع مانع تولید می‌شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از فعالان حوزه معدن به مشکلات و موانع موجود برای گرفتن مجوزها و طرح توسعه با سازمان محیط زیست انتقاد دارند، اضافه کرد: همه فعالان معدن و صنایع معدنی تابع مباحث زیست محیطی هستند اما توقف کار به بهانه موضوعات محیط زیستی را نمی‌پذیرند.

بهرامن تاکید کرد: استانداردها و دستورالعمل‌های حوزه محیط زیست را اجرا می‌کنیم و نگاه تعاملی به سایر بخش‌ها داریم و اصرار داریم رویکرد ما باید تعاملی باشد.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان حوزه معدن در استان‌ها کسب اطلاع از موانع و مشکلات این حوزه و انتقال این مشکلات به تصمیم سازان است.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 28
  • کد خبر : 62044