عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید مدیرکل لجستیک راه آهن ج.ا.ا از پایانه ریلی اینچه برون استان گلستان


بازدید مدیرکل لجستیک راه آهن ج.ا.ا از پایانه ریلی اینچه برون استان گلستان

 

 

مدیرکل لجستیک راه آهن ج.ا.ا بهمراه مدیرکل و معاون اداره کل راه آهن شمالشرق۲ از پایانه ریلی اینچه برون استان گلستان بازدید نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی راه آهن شمالشرق2،  مهدی عبدالکریم زاده بهمراه مدیر کل لجستیک راه آهن ج .ا.ا ومعاون ، مدیر پایانه اینچه برون  و رئیس بازرگانی راه آهن شمالشرق۲ از ایستگاه و محوطه حوزه ریلی اینچه برون بازدید نمودند و همچنین احداث خطوط فرعی و ایجاد سکوی بارگیری و تخلیه به منظور حمل و نقل مواد نفتی و محصولات مرکبات ، غلات و کلینگر سیمان و ... را ار موارد بسیار خوبی دانستند که می تواند منطقه را از حوزه ریلی و تجاری فعال کند.

مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ دراین بازدید گفت: با وجود کریدور ریلی بین المللی اینچه برون و ورود خط عریض  و نرمال و توسعه اقتصادی منطقه از این حوزه در مدار حمل و نقل ریلی بین المللی قرار دارد.

 حسن زاده، مدیر کل لجستیک راه آهن ج .ا.ا نیز اظهار داشت: اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ با اقدامات خوبی که در حوزه خطوط ریلی ایستگاه اینچه برون به منظور دست یابی به ظرفیت های بالای حمل و ترانزیت بار و تقاضاهای بخش خصوصی برای حمل و نقل در ایستگاه اینچه برون راه اندازی و درحوزه ایستگاه اینچه برون نیز فعالیتهای خوبی انجام پذیرفته است یکی از پایانه های وروردی شمال- جنوب کشور  است .

در این حضور عظیم زرگرانی معاون مدیر کل و مدیر پایانه اینچه برون نیز از چگونگی حمل و نقل ریلی و جاده ای و همچنین توسعه خطوط ریلی در محدوده ایستگاه توضیحاتی بیان نمود.

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه آهن شمال شرق 2
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : راه آهن
  • بازدید : 65
  • کد خبر : 63879