عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دومین جلسه صلح و سازش خانواده زندانیان قتل عمدی با حضور امام جمعه گنبد


دومین جلسه صلح و سازش خانواده زندانیان قتل عمدی با حضور امام جمعه گنبد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان؛ دومین جلسه صلح و سازش خانواده مددجویان قتل عمدی و درگیری با حضور حجت الاسلام ترابی امام جمعه شهرستان گنبد، مختاری مدیر زندان، حجت الاسلام حسینی سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی و شورای حل اختلاف زندان گنبد در دفتر امام جمعه محترم گنبد برگزار شد.

 در ابتدا حجت الاسلام ترابی امام جمعه محترم شهرستان گنبد در جمع خانواده­های شاکی و مسئولین زندان گنبد بیان داشتند همانطور که خداوند در قرآن از قصاص در مقابل عمل قتل صحبت کرده است همیشه از بخشش به عنوان کار بسیار بزرگی یاد کرده است. همچنین ایشان به موضوع توبه پذیر بودن خداوند اشاره نمودند که هر کس می­تواند در برابر خداوند قول دهد تا در جهت جبران کار بد خود توبه کند و خداوند همیشه رئوف است و توبه پذیر. ایشان همچنین به حاضرین توصیه نمودند که بخشش افراد خطاکار نشانه جود خداوند است که در انسان نمود پیدا می­کند و پاداش این بخشش نیز با خداوند است.
همچنین مختاری مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام ترابی امام جمعه محترم گنبد در پایان جلسه اشاره نمودند که با شاکیان و اولیای دم مددجویان جلسه برگزار شد که یک پرونده بابت درگیری به رضایت کامل و یک پرونده بابت قتل با اخذ رضایت و پرداخت دیه منجر شد . 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل زندانهای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : زندانها
  • بازدید : 51
  • کد خبر : 64306