عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » عزت و شرفمان را مدیون شهدا هستیم


عزت و شرفمان را مدیون شهدا هستیم

 مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت؛ همه ما مدیون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس هستیم و هفته دفاع مقدس بهانه ای است تا به جهانیان نشان دهیم انقلاب اسلامی همواره ادامه‌دهنده راه شهداست.

به گزارش ایثار واحد گلستان، وزیری در دهمین جلسه شورای معاونین ضمن تقدیر از برنامه‌های معاونین ستادی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شهیدان با ایستادگی خود این نظام مقدس را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با ایثار جان، عزت و شرف را برای ما به میراث گذاشتند.
وی گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس در راستای ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است و باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه شود.
وی ضمن تجلیل از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اظهار داشت: دیدارها و سرکشی از این خانواده‌ها نباید به تعدادی از خانواده ختم شود، بلکه همه جامعه هدف، باید مدنظر مسئولان باشد.
وزیری افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه علی‌الخصوص در میان جوانان مهم‌ترین وظیفه ما در قبال شهدا است و تنها این راه است که می‌تواند انقلاب اسلامی را استوارتر از همیشه نموده و در برابر ظالمین و زورگویان بیمه نماید.
مدیرکل بنیاد با تأکید بر اهمیت درمان والدین معظم شهدا و ارتباط با آنان گفت: با توجه به افزایش سن والدین معظم شهدا در دیدارها باید تقویت روحیه این عزیزان مدنظر قرار دهیم زیرا نیاز عاطفی آن‌ها بیشتر از نیاز مالی‌شان است.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.