عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » در مجموع نزدیک به 9468 کیلومترشبکه و خطوط تغذیه گاز در استان اجرا شد

مدیرعامل گاز گلستان:

در مجموع نزدیک به 9468 کیلومترشبکه و خطوط تغذیه گاز در استان اجرا شد

 مدیرعامل گاز گلستان گفت: شرکت گازاستان گلستان در مجموع تاکنون نزدیک به 9468 کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه گاز را درسطح استان اجرا نموده است. 

محمد رحیم رحیمی درمصاحبه با پایگاه خبری شرکت با بیان خبر فوق گفت: ازاین مقدار ،حدود 3505 کیلومتر مربوط به بخش شهری بوده که در همین رابطه شهرستان گرگان با حدود 725کیلومتر بیشترینمیزان را داشته و شهرستانهای گنبدبا بیش از 589 و آق قلا با بیش از 359 کیلومتراجرای شبکه و خطوط تغذیه در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

مهندس رحیمی تصریح کرد: در همین زمینه تاکنون بیش از 5963 کیلومتر شبکه گذاری نیز دربخش روستایی اجرا شده است که شهرستان گنبد با متراژ نزدیک به 1318 کیلومترو گرگان با بیش از 611 و کلاله با حدود 592 کیلومتر بیشترین مقدار را دارند.

وی ادامه داد:در 9 ماهه سال 98 نیز شرکت گازاستان گلستان بالغ بر 217 کیلومتر شبکه را در استان اجرا نموده که نزدیک به 42 کیلومتر آن شهری و 175 کیلومتر نیز روستایی بوده است که دردو بخش مذکور شهرستانهای گنبد باحدود 48 و مراوه تپه با 43 و علی آباد با حدود 28 کیلومتر بالاترین میزان اجرای شبکه را در سال جاری به خود اختصاص داده اند.

رحیمی اظهار داشت: در همین راستا عملیات گاز رسانی به 29 پروژه روستایی نیز در دست اجرا و 23 روستا نیز در مرحله طراحی قرار دارند و انشاء ا... در صورت فراهم بودن شرایط لازم از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی درادامه درخصوص بهره مندي واحدهای صنعتی استان از گازطبيعي نیز اظهارداشت:این شرکت تاکنون توانست تعداد 804 واحد صنعتی عمده و 64 جایگاه CNGرا از نعمت گاز بهره مند سازد.

مدیرعامل گاز گلستان تصریح کرد: در حال حاضر دراستان گلستان تمامی 33 شهر و همچنین 873 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.