عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری پنل معرفی سیزدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور

در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران رقم خورد:

برگزاری پنل معرفی سیزدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور

 پنل معرفی سیزدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور که در اسفندماه به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود، در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، این کارگاه تخصصی در راستای معرفی بیشتر گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور با حضور احمد تجری سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان، محسن حاجی‌سعید رییس کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور و آرش نورآقایی عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران برگزار شد.
احمد تجری سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان در این کارگاه تخصصی گفت: وجود پتانسیل‌های گردشگری در کنار توسعه زیرساخت‌ها در استان، نیازمند تبلیغ و معرفی بیشتر بود که در این راستا از کانون راهنمایان گردشگری کشور درخواست کردیم تا سیزدهمین دوره از گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور را در استان گلستان میزبانی کنیم.
او با دعوت از علاقه‌مندان برای حضور در این گردهمایی خاطرنشان کرد: گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور از 6 تا 9 اسفندماه سال جاری به مدت 4 روز در استان گلستان برگزار می‌شود.
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان با اشاره به این‌که از گلستان به دلیل زندگی مسالمت‌آمیز اقوام مختلف کشور در کنار یکدیگر با عنوان نگارستان ایران یاد می‌شود، تصریح کرد: موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی گلستان موجب شده تا اقلیم‌های مختلف از کوه و دشت و دریا گرفته تا جنگل و آبشار در کنار هم در این استان وجود داشته باشد.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .