عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای گلستان در 29 اسفند 98 برگزار شد

با توجه به اخطاریه هواشناسی گلستان؛

جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای گلستان در 29 اسفند 98 برگزار شد

 جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور سرپرست شرکت و معاونین و مدیران مرتبط عصر روز 29 اسفند 98 در شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، سرپرست شرکت آب منطقه ای گلستان در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اخطاریه هواشناسی گلستان مبنی بر متوسط بارش های 30 تا 80 میلی متری در استان و با توجه به ماهيت بارشهاي فصلي و احتمال وقوع رگبارهاي نقطه اي و سيلاب ناگهاني در دره ها و مناطق كوهستاني، جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.
مهندس سید محسن حسینی اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد با توجه به ظرفیت خالی نیمی از سد بوستان تا اطلاع ثانوی دریچه های خروجی سد بسته باشد و رهاسازی از سد گلستان که از هفته های قبل آغاز شده بود افزایش یابد. همچنین رهاسازی از سد وشمگیر نیز همچنان ادامه داشته باشد.
مهندس حسینی افزود: همچنین بازدید از زهکشهای سد وشمگیر، بازدید از بازه های مختلف رودخانه گرگانرود، بازدید از رودخانه قره سو در بازه های مختلف و همچنین پلها و سازه های تقاطعی در رودخانه ها از دیگر مصوبات این جلسه بود.
سرپرست شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد: مقررگردید، مدیران امور شهرستان های گرگان - آق قلا و کردکوی ، بندرگز ، ترکمن و گمیشان طی نامه ای به فرمانداران و بخشداران اعلام نمایند تا دهیاران وشوراهای روستاها بازه های مجاری آبی در محدوده روستا را پایش و مراتب انسداد یا هر مانعی که باعث انسداد ویا موجب انحراف جریان آب به سمت اراضی میشود را برطرف کنند.
وی بابیان اینکه بارش ها از سوم اسفند آغاز و تا سه روز پس از آن ادامه دارد، افزود: همچنین اطلاع رسانی رهاسازی از زمان آغاز توسط صدا وسیمای استان و رسانه های مجازی و مکتوب انجام شده بود.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .