عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان: نیمه نخست 1400 گلستان سبز می‌شود


مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان: نیمه نخست 1400 گلستان سبز می‌شود

 مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با بیان این که استان ما تا پایان سال جاری و یا نیمه نخست سال ۱۴۰۰، سبز خواهد شد، گفت: این در حالی است که 300 کیلومتر شبکه‌گذاری، 5700 انشعاب و افزودن 16 هزار مشترک به جمع خانواده بزرگ گاز در دستور کار سال ۹۹ است.

مهندس محمد رحیم رحیمی  در مصاحبه با پایگاه خبری گاز گلستان، به برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت اشاره کرد و گفت: باتوجه به این که امسال، سال جهش تولید نامگذاری شده، ما تلاش خود را بر گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گذاشتیم؛ یعنی اولویت نخست ما در سال جاری، گازرسانی به این بخش است.
وی ادامه داد: به همین منظور، 165 واحد صنعتی و تولیدی را در دستور کار گازرسانی قرار دادیم که با این کار، 30 هزار مترمکعب برساعت گاز طبیعی جانشین سوخت مایع می‌شود. این هدفی است که ما تعیین کردیم و امیدواریم با تلاش دوستان در این زمینه نیز، موفق عمل کنیم.
مهندس رحیمی در ادامه، افزود: در حوزه گازرسانی روستایی نیز، 22 روستا را برای گازرسانی در دست اجرا داریم و این در حالی است که 30 روستای دیگر را هم  برنامه‌ریزی کرده‌ایم که انشاءالله امسال بتوانیم تا حد امکان، کار گازرسانی را در حوزه روستاها، انجام دهیم، ضمن این که تلاش‌مان هم این است که با مجوزهای گرفته‌شده ازجمله مجوزهای 7 روستای مرزی در مراوه‌تپه، این مهم به انجام برسد؛ چراکه با این کار، کل روستاهای مرزی، یعنی حدود 62 روستا گازدار می‌شود و با این اقدام به فراهم ساختن زیرساخت‌های انرژی نیز کمک شایانی می‌شود.
وی در پایان، شعار «گاز محور توسعه است» را اصلی‌ترین شعار شرکت ملی گاز ایران خواند و گفت: بر همین اساس، توان اول اجرایی ما مربوط به گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی است، ضمن این که مانیتورینگ ایستگاه‌ها از راه دور نیز که بخشی از آن در سال 98 انجام شده، در سال 99 نیز ادامه خواهد داشت.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.