عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حضورمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در سامانه پاسخگویی سامد


حضورمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در سامانه پاسخگویی سامد

 مهندس بهزاد هرمزی مدیرعامل به همراه معاونین شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) استان به صورت تلفنی مستقیما با مردم فهیم به گفتگو پرداخت و درخواست‌های آنان را مورد رسیدگی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس "بهزاد هرمزی" در گفتگو با پایگاه خبری شرکت گفت: سامانه الکترونیکی مردم و دولت فرصت مناسبی برای تعامل بی واسطه مردم با مدیران دستگاه های اجرایی می باشد.
هرمزی افزایش رضایتمندی مردم را از مهمترین دستاوردهای این سامانه برشمرد و افزود: تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم و به حداقل رسیدن زمان ثبت گزارش تا حصول نتیجه موجب افزایش رضایتمندی مردم می شود.
گفتنی است بیش از 30تماس از سراسر استان توسط مشترکین  که بیشترین درخواست های مطرح شده از سوی مشترکین در مورد افت فشار در شبکه توزیع آب بوده که توسط مدیرعامل و معاونین شرکت آب فاضلاب گلستان پاسخ داده شد و برخی از مشترکین نیز از تلاش های شرکت آب و فاضلاب برای آبرسانی بی وقفه به مردم قدردانی نمودند.
لازم به ذکر است؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در روزهای سه شنبه هر هفته دیدار چهره به چهره با مردم فهیم استان را در برنامه داشته که مشترکین می توانند با مراجعه حضوری نیز مشکلات خود را مطرح نمایند. 

نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : ایوبی
  • بازدید : 44
  • کد خبر : 74082
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.