عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تحول در اشتغال زندانیان گلستانی


تحول در اشتغال زندانیان گلستانی

  مدیرکل زندانهای استان گلستان در جلسه کارگروه اشتغال با بخش خصوصی سرمایه گذار ایجاد اشتغال برای زندانیان و خانواده آنان اظهار داشت : ان شاالله با توان نیروهای جوان و تجربه بزرگان تحولی بزرگ در اشتغال زندانیان و خانواده آنان ایجاد خواهیم نمود .

علی اصغر رنجبر ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و تاکید بر ایجاد اشتغال حداکثری اظهار داشت : بانک اطلاعات مهارتها و علاقمندی زندانیان توسط کارگروه تخصصی اشتغال ایجاد و تکمیل شده است تا ان شاالله با استفاده از فرصتهای کارآفرینان و سرمایه گذاران استان و کشور برای همه سلیقه ها و علاقمندی های زندانیان استان به جهت اشتغال برنامه ریزی و ایجاد اشتغال نماییم . 
وی اضافه کرد : برای تحول در اشتغال و توانمندی زندانیان نگاه مان به توان و تلاش نیروهای جوان و تجربه بزرگان است ، چرا که هر دو ، دو بال پرواز در فضاهای تحول هستند . 
دکتر رنجبر در پایان اعلام نمود : هم اکنون فضاهای اشتغال همه زندانهای استان و زندانیان را فرا گرفته است لذا از همه سرمایه گذاران و کارآفرینان برای استفاده از فرصتهای اشتغال زندانیان در یک بازی برد برد دعوت به عمل می آید تا ان شاالله با استفاده از نیروهای کار زندانی و سرمایه بخش خصوصی ضمن به حرکت در آمدن چرخ تولید ، بخش خصوصی به سود متناسب و زندانی به معاش زندگی خودش امیدوار گردد .  

 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل زندانهای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : زندانها
  • بازدید : 36
  • کد خبر : 75054
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.