عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بررسی مسایل روز انجمن های صنفی کالا و مسافر گلستان


بررسی مسایل روز انجمن های صنفی کالا و مسافر گلستان

  مسایل روز انجمن ها و تشکل های صنفی کارگری و کارفرمایی بخش حمل و نقل کالا و مسافر گلستان طی نشستی با حضور مدیران این تشکل ها و معاون حمل و نقل و مسوولان و کارشناسان مرتبط در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بررسی و رسیدگی شد.

براساس گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، مهمترین مسایل مبتلا به انجمن ها و تشکل های صنفی کارگری و کارفرمایی بخش کالا و مسافر در شرایط کنونی، تامین و توزیع لاستیک و سوخت مورد نظر ناوگان و نظارت بر آنها بوده که پس از بحث وبررسی به راهکارهایی رسید.

براساس این گزارش، در این جلسه مقرر شد که برای جلوگیری از بروز مشکلات و ضررو زیان های احتمالی در این دو بخش؛اسناد و دستورالعمل های ابلاغی به صورت شفاف اطلاع رسانی شود تا رانندگان و مالکین ناوگان با آگاهی کامل از قوانین روز به حمل و نقل و جابه جایی مسافر و کالا بپردازند.

همچنین در این نشست تاکید شد که انعکاس مشکلات و گزارش مستمر و به موقع بازدیدهای میدانی آنها به اداره کل، به شفافیت و اجرای بهتر قوانین بسیار کمک خواهد کرد.

در حال حاضر 7 تشکل صنفی کارفرمایی و کارگری مسافربری و تعداد 14 انجمن صنفی کارگری و کارفرمایی در بخش حمل و نقل کالای استان گلستان فعال هستند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.