عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » صلابت ایران اسلامی مدیون صبر و استقامت خانواده‌های شهداست


صلابت ایران اسلامی مدیون صبر و استقامت خانواده‌های شهداست

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار داشت؛ عزت و صلابت ایران اسلامی مدیون صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است.

به گزارش ایثار واحد استان گلستان؛ اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری و گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان عنوان کرد: دیدارهای حضوری سبب شده تا زمینه و بستری فراهم شود که جامعه هدف بنیاد از نزدیک مسائل خود را بیان کنند.
مدیرکل بنیاد استان گلستان، دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و افزود: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و درنهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
افزود: شهیدان با درک صحیح از شرایط کشور، پای در میدان مبارزه حق علیه باطل گذاشتند و امروز مسئولان موظف‌اند تا ضمن سرکشی از خانواده آنان، قدردان ایثار و ازخودگذشتگی شهدا باشند.
وی در ادامه با اشاره به اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: هر آنچه ما در حال حاضر به دست آورده‌ایم اعم از امنیت آرامش به‌پاس ایثار والدین معظم شهدا و جان‌فشانی عزیزان آنان است که در سخت‌ترین شرایط از کیان ایران اسلامی دفاع کردند و کوچک‌ترین کار ما سرکشی و عیادت از این عزیزان است.
 

نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.