عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » استعلام وضعیت دسته بندی مشترکین در طرح برق امید از طریق نرم افزار برق من انجام می‌گیرد

در دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با مدیرکل صدا و سیمای استان عنوان شد ؛

استعلام وضعیت دسته بندی مشترکین در طرح برق امید از طریق نرم افزار برق من انجام می‌گیرد

 مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با ۱۰۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

 به گزارش روایط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛ علی اکبر نصیری عصر روز چهارشنبه بیست و یکم آبانماه در دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان، گفت: اجرای طرح برق امید سبب می‌شود قشر پرمصرف برای استفاده از مزایا و تخفیف‌های مورد نظر برای اضافه شدن به جمع مشترکان خوش مصرف تشویق شوند و قشر کم مصرف‌ها جهت تداوم همین سطح مصرفی انگیزه بیشتری داشته باشند.
نصیری اضافه کرد : استعلام وضعیت دسته بندی در طرح برق امید به راحتی از طریق نرم افزار برق من انجام می‌گیرد. وی ادامه داد: راحت‌ترین راه برای اطلاع مشترکان خانگی از دسته‌بندی مصرف خود در طرح برق امید استفاده از نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: این نرم افزار از سایت شرکت برق و سامانه‌ بازار قابل دانلود و نصب است. وی اضافه کرد: طرح اصلاح مصرف و حمایت از مشترکان خانگی شامل مساکن خالی از سکنه و برخی از مشترکان مانند خانه‌باغ‌ها، ویلا باغ‌ها و خانه‌های خالی نمی‌شود.
نصیری بیان کرد: این مشترکان در سیستم شرکت توزیع نیروی برق شناسایی شده و مشمول طرح نمی‌شوند. وی اضافه کرد: برای اطلاع تمامی مشترکان از جزئیات طرح برق امید توسط شرکت توزیع نیروی برق استان پیامک‌هایی ارسال شده که مردم می‌توانند برای اطلاع از وضعیت دسته‌بندی خود در طرح برق امید از لینک‌های موجود در پیامک استفاده کنند.
وی اضافه کرد : مشترکان پر مصرف در طرح برق امید ۶ ماه فرصت دارند که خود را در گروه مشترکان خوش مصرف قرار دهند و اگر توانستند در مدت نیم سال میزان مصرف برق خود را اصلاح کنند، مشمول تخفیف قیمت برق خواهند شد. نصیری اضافه کرد : اطلاع رسانی مردم شریف استان از طریق صدا و سیمای استان انتظار می رود تا مردم همانند قبل در مصرف انرژی برق مدیریت را انجام دهند و از این طرح بیش از پیش بهره مند گردند.
در ادامه مدیرکل صدا و سیمای گلستان گفت : صدا و سیمای مرکز استان همانند قبل همکاری خود را با توزیع برق انجام خواهد داد و بخصوص در بحث برق امید که یک طرح ملی است بیش از پیش و بصورت ویژه همکاری خود را ادامه خواهد داد. منتظر حجت اضافه کرد : شرکت توزیع نیروی برق از جمله دستگاه های خدمات رسان بوده که زحمات پرسنل این شرکت قابل انکار نیست و ما هم جهت اطلاع رسانی به مردم شریف استان از مزایای برق امید اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت توزیع نیروی برق گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.