عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تمهیدات لازم برای مقابله با بارش های زمستانی دیده شده است

معاون راهداری گلستان:

تمهیدات لازم برای مقابله با بارش های زمستانی دیده شده است

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: همزمان با شروع بارش های زمستانی تدابیر و اقدامات لازم برای مقابله با آنها و انجام فعالیت های راهداری در طول محورهای مواصلاتی استان دیده شده است.

غلامرضا بیکی روز شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود; این تدابیر و آمادگی ها شامل هماهنگی با ادارات شهرستانی و دستگاههای اجرایی مرتبط، ساماندهی نیروها و عوامل راهداری، تعمیر و به روز رسانی ماشین آلات و تجهیزات راهداری و استقرار آنها در راهدارخانه ها، هماهنگی با ادارات کل شرق سمنان و خراسان شمالی، آماده سازی ۲۳ راهدارخانه و دپوی شن و نمک به مقدار ۱۰۰۰۰ تن در راهدارخانه ها می شود.

وی با بیان اینکه استان گلستان دارای 1521 کیلومتر محور و 696 گردنه برفگیر است، ادامه داد: در فصل زمستان این محورها بیشتر تحت تاثیر بارش های زمستانی قرار می گیرند و طرح راهداری زمستانه که از اول آذرماه شروع می شود، بطور مستمر در آنها اجرا می شود.

به گفته بیکی، تمام تلاش راهداران بازنگهداشتن مسیرها و خدمات رسانی بموقع به کاربران جاده ای است و به همین دلیل در طول اجرای طرح راهداری زمستانه بخصوص در مواقع بحرانی در آماده باش کامل به سر می برند.

استان گلستان بالغ بر 5 هزار کیلومتر انواع راه دارد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.