عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » طرح راهداری زمستانه در 5 هزار کیلومتر از راههای استان گلستان آغاز شد


طرح راهداری زمستانه در 5 هزار کیلومتر از راههای استان گلستان آغاز شد

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اعلام آغاز طرح راهداری زمستانه در طول 5 هزار کیلومتر از انواع راههای استان همزمان با شروع فصل زمستان گفت: در این طرح 315 نیرو و عوامل راهداری و 160 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در قالب اکیپ ها و گشت های راهداری فعالیت می کنند.

مهدی میقانی روز شنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره متبوع افزود; برای اجرای بهینه عملیات راهداری 23 راهدارخانه مجهز و مقدار 10 هزار تن شن و نمک در آنها ذخیره سازی شده است.

به گفته وی، گشت های نظارتی و راهداری اداره کل به نام گشت های راه و ترابری در طول اجرای این طرح در محورها بویژه محورهای کوهستانی وپرتردد حضور دارند و از قرارگاه عملیاتی حمل و نقل و راهداری زمستانه مستقر در اداره کل نظارت می شوند.

میقانی اظهار کرد که قرارگاه عملیاتی حمل و نقل و راهداری زمستانه 24 ساعت قبل از هر بارش و بحران نیروهای کشیک را ساماندهی کرده و در نقاط مشخص شده مستقر می کند و با هماهنگی مدیریت بحران استان و دستگاههای عملیاتی و امدادی دیگر ، برنامه های عملیاتی گوناگون را در شرایط متفاوت اجرا خواهد کرد.

وی یادآور شد;مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای استان با شماره تماس 01732480019 و تلفن گویای 141 و سامانه پیامکی 1000141 در شبانه روز برای اعلام آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راهها و راهنمایی مسیرهای مناسب در خدمت کاربران جاده ای می باشد.

در طول 5 هزار کیلومتر انواع راه گلستان بیش از 1500 کیلومتر و 696 گردنه برفگیر و کوهستانی وجود دارد.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.