عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » در زمینه تامین روغن خوراکی استان مشکلی نداریم

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت گلستان:

در زمینه تامین روغن خوراکی استان مشکلی نداریم

در زمینه تامین روغن خوراکی استان مشکلی نداریم

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در جلسه با مدیران فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای استان گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با واحد‌های تولیدی دیگر مشکلی در زمینه تامین روغن خوراکی نداریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان، درویشعلی حسن زاده در جلسه با مدیران فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای استان گلستان که در محل سالن جلسات سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید، گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با واحد‌های تولیدی درون و برون استانی دیگر مشکلی در زمینه تامین روغن خوراکی نداریم و مدیران کلیه فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ استان میزان نیاز فروشگاه ها را به سازمان صنعت معدن و تجارت استان اعلام تا در اسرع وقت نسبت به تامین نیاز این فروشگاه ها اقدام نماید.

وی گفت: با توجه به اینکه در ایام پایانی سال قرار داریم و جهت تنظیم بازار استان در این ایام، مدیران فروشگاه ها میزان نیاز خود تا پایان سال را به سازمان صمت استان اعلام نمایند تا نسبت به تامین و جذب آن اقدام گردد.

حسن زاده افزود: با توجه به اینکه فروشگاه های زنجیره ای ویترین خرید مردم محسوب می‌شوند و هرگونه کمبود کالا در این فروشگاه ها تاثیر بسزایی در نگاه مردم خواهد داشت لذا مدیران آنها ضمن هماهنگی با سازمان صمت سریعا نسبت به جذب و توزیع اقلام اساسی بخصوص روغن خوراکی اقدام کنند.

در این جلسه همچنین علی اصغر اصغری معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت استان نیز از آمادگی این سازمان در اعزام بازرسین سازمان صمت به فروشگاه‌های مذکور جهت نظارت بر توزیع روغن خوراکی خبر داد و گفت: کافی است فروشگاه های زنجیره ای یک روز قبل زمان توزیع را به این سازمان اعلام نمایند تا ما نسبت به اعزام بازرس سازمان اقدام نماییم .


نام دستگاه ارسال کننده خبر : سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 57
  • کد خبر : 80601
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.