عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نیاز تکمیل طرح آبرسانی به شهر گرگان به ۸۰ میلیارد تومان


نیاز تکمیل طرح آبرسانی به شهر گرگان به ۸۰ میلیارد تومان

نیاز تکمیل طرح آبرسانی به شهر گرگان به ۸۰ میلیارد تومان

 معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان با تشریح اعتبارات و اقدامات مورد نیاز برای آبرسانی به شهر گرگان گفت: با 80 میلیارد تومان اعتبارات در قالب اوراق و اسناد، می توان 22 هزار متر مکعب مخزن به علاوه 100 لیتر آب مطمئن به شهر گرگان تحویل داد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس داود گیلک اظهار کرد: حفاری و تجهیز ۲ حلقه چاه جدید که پیمانکارهای آن (در والش آباد و فاضل آباد انتخاب شده اند)، تجهیز و برق رسانی و اجرای خطوط انتقال ۴ حلقه چاه حفاری شده در فاضل آباد، اتمام ایستگاه پمپاژ باقر آباد جهت جمع آوری و انتقال آب به مخزن جنوب فاضل آباد که در مجموع 100 لیتر آب تامین و 2 هزار متر مکعب مخزن ایجاد می شود که اعتبار مورد نیاز حدود ۳۵ میلیارد ریال در قالب اسناد و اوراق است.
مهندس گیلک افزود: تکمیل سیستم ورودی و خروجی  و کلر زنی و... مخزن  ۲۰ هزار متر مکعبی جدید و افزایش ۲۰ هزار متر مکعب به مخازن ذخیره آب گرگان بخش دیگری از کار است که اعتبار مورد نیاز  برای این قسمت ۱۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب اسناد و اوراق است.  
وی بیان کرد: برای تکمیل خط انتقال ۱۰۰۰ میلی متری مخزن های گرمابدشت(قدیم و جدید که در مجاورت هم هستند) به شبکه توزیع گرگان (مخزن علیمحمدی-شهرک ایثار) نیز اعتبار مورد نیاز ۳۵ میلیارد ریال اسناد و اوراق است. 
مهندس گیلک افزود:  13 حلقه چاه مجتمع والش آباد،  ۶ حلقه از فاضل آباد و ۷ حلقه از گرمابدشت توسط یک خط لوله ۷۰۰ میلی متری از مخزن قدیمی گرمابدشت به گرگان منتقل می شوند، که با اضافه شدن این ۶ حلقه چاه جدید امکان انتقال ۱۰۰ درصد نیست، لذا اجرای خط ۱۰۰۰ که از ۱۱ کیلومتر ،  4 و نیم کیلومتر آن انجام شده ،الزامی است.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.