عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » گازرسانی به ۳ روستای کوهستانی مرکز استان با 60 درصد پیشرفت درحال انجام است

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:

گازرسانی به ۳ روستای کوهستانی مرکز استان با 60 درصد پیشرفت درحال انجام است

 با حضور مدیرعامل و روسای امور مهندسی واجرای طرح ها، برنامه ریزی و اجرای طرحهای شرکت گازاستان گلستان روند اجرایی و پیشرفت عملیات گازرسانی به 3 روستای کوهستانی شهرستان گرگان مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی، علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان و همراهان با حضوردر منطقه کوهستانی مرکزاستان ازعملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستاهای چهارباغ، شاهکوه علیا و شاهکوه سفلی بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در این رابطه گفت: عملیات گازرسانی به روستاهای باقی مانده  مرکز استان در مجموع با 54 کیلومتر شبکه گاز، درحال حاضر با 60 درصد پیشرفت فیزیکی درحال اجرا است.

وی افزود: برای اجرای این پروژه، در مجموع  بالغ بر 84 میلیارد  ریال اعتبار کالایی و اجرایی در نظر گرفته شده  است که تاکنون حدود  50 میلیارد  ریال  آن جذب شده است.

طالبی اظهار داشت: درحال حاضر شبکه داخلی روستاهای  شاهکوی سفلی و چهار باغ به اتمام رسیده و برای روستای شاهکوه علیا نیز درشرف انجام می باشد؛ضمن اینکه حدود 5 کیلومتر از خطوط تغذیه فولادی نیز باقی مانده است که پیمانکارمربوطه مشغول اجرا میباشد.

مدیرعامل گاز گلستان تصریح کرد: تلاش داریم تا این پروژه ها را تا پایان  دولت تدبیر و امید به اتمام برسانیم که در این رابطه مرکز استان نیز به شهرستان سبز در زمینه گازرسانی به  روستاها مفتخر شود.

 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.