عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست مدیران شرکت گاز و آموزش و پرورش استان گلستان


نشست مدیران شرکت گاز و آموزش و پرورش استان گلستان

 

 

 در راستای نهادینه کردن مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و توسعه و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف، علی طالبی مدیر عامل گاز گلستان بهمراه رؤسای امور مالی و پشتیبانی و روابط عمومی باحضور در اداره کل  آموزش و پرورش استان با احسان گوهری راد، مدیر کل دیدار و تبادل نظر کردند.

 

به گزارش روابط عمومی، در این نشست، مدیرعامل گاز گلستان با تشکر از مساعدتهای بسیار خوب آموزش و پرورش در راستای کمک به روند فرهنگ سازی مدیریت بهینه از گاز طبیعی، خواستار ادامه سطح همکاریها شدند.

 وی افزود: با توجه به اینکه نهادینه کردن فرهنگ مصرف  نقش بارز و تاثیرگذاری در تحقق اهداف مورد نظر این شرکت دارد، بنابراین استفاده از ظرفیتهای موجود سازمان آموزش و پرورش استان  کمک بسیار مهمی در نیل به این اهداف می باشد.

مهندس طالبی  در ادامه با اهداء پکیج آموزشی مدیریت مصرف گاز به مدیر کل آموزش و پرورش گفت: در سنوات گذشته  اداره کل آموزش پرورش استان همکاری بسیار خوبی را با انعقاد تفاهم نامه و تشکیل دوره های آموزشی برای مربیان و دانش آموزان و.....با این شرکت داشته و امیدواریم در سال جدید نیز سطح این همکاری ها گسترده تر شود و روز بروز شاهد کاهش حوادث ناشی ازعدم رعایت نکات ایمنی وهمچنین صرفه جویی حد اکثری درمصرف گاز باشیم.

در این جلسه همچنین احسان گوهری راد، مدیر کل آموزش پرورش استان، نیز ضمن خوش آمدگوی تصریح کرد: خوشبختانه اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه همکاری با شرکت گاز همواره نگاه مثبتی داشته و این آمادگی را دارد تا در این دوره نیز در راستای صیانت از ذخائر گاز طبیعی بعنوان سرمایه ملی این برنامه ها را از طریق  فضاهای آموزشی مجازی و سامانه شاد  ادامه دهد.

 

 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.