عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افزایش 125 لیتر در ثانیه آب شرب به منابع تامین مرکز استان

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرگان خبر داد:

افزایش 125 لیتر در ثانیه آب شرب به منابع تامین مرکز استان

 مدیر امور آب و فاضلاب گرگان گفت: تاکنون 125 لیتر در ثانیه آب شرب به منابع تامین مرکز استان افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس قربان غلامی با اعلام این خبر افزود: با توجه به مصوبه مدیریت بحران شهرستان مبنی بر تامین ۲۰۰ لیتر درثانیه از محل طرحهای شرکت آب منطقه ای (بخش دولتی ) و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی  تاکنون از این میزان آب 125لیتر بر ثانیه به منابع تامین مرکز استان افزوده شد .
وی تصریح کرد: با حمایتهای مدیرعامل شرکت، فرماندار شهرستان و مجموعه همکاران ستادی و گرگان و آب منطقه ای  در هفته های آتی نسبت به تامین مابقی نیاز آبی تا میزان ۲۰۰ لیتردر ثانیه اقدامات لازم صورت خواهد گرفت .
غلامی افزود :  تامین همین میزان آب استحصالی تغییر بسیار مثبتی در بالانس شبکه آبرسانی و توزیع آب شهر گرگان صورت گرفت و امیدواریم بتوانیم با مدیریت شبکه جهت توزیع مناسب آب شرب اقدام نماییم .
 وی رفع کامل مشکل پایداری آب در ارتفاعات شهر گرگان را از دیگر اقدات این امور برشمرد و افزود : استفاده از ناوگان آبرسانی سیار در برخی از نقاط مسکونی ، اداری و بیمارستان ها با رعایت مراحل کامل کیفی به صورت شبانه روزی از دیگر فعالیتهای این امور بوده است .
قربان غلامی افزود در حال حاضر شهرستان گرگان با 470 لیتر در ثانیه کمبود آب شرب مواجه است که در وضعیت فعلی   بواسطه خشکسالی بی سابقه و  بحران کرونا شاهد افزایش مصرف آب  هستیم و با توجه به کاهش نزولات جوی به میزان ۳۵ درصد باید نهایت توجه در امر صرفه جویی در مصرف آب را داشته باشیم.
مهندس غلامی در پایان از همه مشترکان خواست با توجه به گرمای بی سابقه و رعایت کامل صرفه جویی و کاهش مصارف غیر ضرور ؛ همکاران این امور را در خدمات رسانی مطلوب یاری نمایند.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.