عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آیین کلنگ‌زنی زمین والیبال ساحلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد


آیین کلنگ‌زنی زمین والیبال ساحلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد

 
آیین کلنگ‌زنی زمین والیبال ساحلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد
 

آیین کلنگ‌زنی زمین والیبال ساحلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با حضور دکتر نجفی نژاد، رئیس دانشگاه و مهندس متقی، معاون توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان و جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در این آیین گفت: این اولین زمین والیبال ساحلی در دانشگاه‌های منطقه است که در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان احداث خواهد شد.
 دکتر نجفی‌نژاد افزود: ابعاد این پروژه 26*15 مترمربع بوده و هزینه ساخت آن حدود ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است و امیدواریم تا بهمن ماه سال جاری مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در استان گلستان استعدادهای فراوانی در رشته‌های ساحلی وجود دارد، احداث این زمین می‌تواند در زمینه پرورش و شکوفایی این استعدادها بسیار مؤثر واقع شود.
گفتنی است: سرانه ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طی سال‌های اخیر با بهره برداری از پروژه‌هایی همچون استخر سرپوشیده، سالن های تیراندازی، اسکواش، بدنسازی، شطرنج، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و زمین ورزشی روباز چندمنظوره به طور قابل توجهی افزایش یافته است.نام دستگاه ارسال کننده خبر : دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.