عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ديدار با خانواده های شهدا تكريم ارزش های دفاع مقدس است


ديدار با خانواده های شهدا تكريم ارزش های دفاع مقدس است

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: ياد شهدا اشاعه دهنده ارزش های ايثار و پايداری در جامعه است و ديدار با خانواده آنها و پیگیری و حل مشکلات این قشر معزز تكريم ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه هدف بنیاد، با اشاره ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد: اخلاص شهدا الگویی مناسبی برای همگان بوده و پیشرفت‌های حاصله در جامعه مرهون اخلاص و ایثار شهدای والامقام است.
وزیری ادامه داد: ديدار و دلجويی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گام بسيار كوچكی در برابر از خودگشتگی های آنان محسوب می شود و حفظ شأن و منزلت این عزیزان بايد به عنوان يكی از مهمترين اولويت های مسئولان و برنامه ريزان باشد.
این مقام مسئول تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورت جامعه امروز است و جامعه ایثارگری بهترین مروجان این فرهنگ سترگ هستند.
وی تصریح کرد : تداوم راه شهدا در حفظ آرمان‌های اسلام و تلاش برای استحکام هر چه بیشتر پایه‌های نظام اسلامی و تقویت اقتدار آن است.
وزیری با بیان اینکه خانواده شهدا یادگاران شهدا هستند و ما هر چه داریم از شهدا و خانواده شهدا داریم گفت: مهمترین وظیفه ما این است که پیرو راه شهدا باشیم و در مسیر ترویج این فرهنگ پیرو خانواده شهدا باشیم.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.