عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری چهارمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر حج و زیارت استان گلستان


برگزاری چهارمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر حج و زیارت استان گلستان

 

چهارمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت حج و زیارت استان گلستان، با حضور سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان و حجت الاسلام والمسلمین اصحابی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت و اعضای شورا ، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1400 در محل دفتر مدیریت حج و زیارت برگزار شد.

در این جلسه مدیر حج و زیارت استان گلستان ضمن تشریح آخرین وضعیت سفرهای زیارتی استان پیرو جلسات قبلی گفت : تبیین این فریضه و یادگیری آن ، برای مجریان امر به معروف و نهی از منکر، لازم و ضروری می باشد.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان ، وی از اعضای شورا پیرو جلسات قبلی خواست تا نسبت به احصاء مصادیق امر به معروف و نهی از منکر همچون گذشته کوشا باشند تا آن ها در جلسات بعدی مورد بررسی واجراء قرار گیرد.

در ادمه اصحابی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت  گفت:امر به معروف و نهی از منکر به ما می آموزد فقط خود را نبینیم و در مقابل دیگران احساس وظیفه داشته باشیم.

ایشان تشکیل چنین جلساتی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : احیای امر به معروف و نهی از منکر تنها راه موثر پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی است.

در پایان مقرر شد جلسه جمع خوانی قرآن هر روز بین دو نماز ظهر و عصر به مقدار یک صفحه و همچنین قرائت زیارت عاشورا صبح روز های جهارشنبه قبل از شروع ساعت اداری در محل نمازخانه حج و زیارت برگزار شود .

 

 نام دستگاه ارسال کننده خبر : مدیریت حج و زیارت استان گلستان
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.