عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » محور آزادشهر به گنبد در آینده ای نزدیک روشن می شود


محور آزادشهر به گنبد در آینده ای نزدیک روشن می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در حال حاضر پیمانکاران در حال اصلاح و نصب شبکه و کابل گذاری محور آزادشهر به گنبد هستند و در آینده ای نزدیک این محور  روشن می شود. 

غلامرضا بیکی روز پنجشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل و در پاسخ به درخواست های مردمی جهت روشنایی محور آزادشهر به گنبد و کاهش تصادفات جاده ای، افزود: مهمترین دلیل اصلی خاموشی محورها و از جمله این محور، سرقت کابل ها و پست های برق بوده که اصلاح و بازسازی آنها نیز، هزینه های سنگینی دارد و تامین این هزینه ها زمان بر می باشد.
 به گفته وی، همچنین اولویت نصب روشنایی، در محورهای پرتردد، نقاط سکونتگاهی، نقاط مه گیر، پرتصادف و شریانی است.
بیکی ادامه داد: سرقت حدود ۲۸ ترانس و متعلقات آن و ۵۰ هزار متر طول از کابل های برق،۵۰کیلومتر از راههای استان را طی یکسال گذشته خاموش کرده که ارزش ریالی آنها حدود 130 میلیارد ریال می باشد.
وی افزود: با وجود اینکه بازسازی و نصب هر یک از ترانس ها و کابل های جدید حدود ۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و با توجه به محدودیت های اعتباری و هزینه های سنگین این موارد؛ از ابتدای سال تاکنون حدود ۱۰ کیلومتر از این خاموشی ها رفع شده و ۱۵ کیلومتر دیگر هم تا پایان سال با اولویت نقاط مستعد تصادف و دوربرگردان ها روشن می شود.
استان گلستان بالغ بر 5200 کیلومتر انواع راه روستایی، فرعی ، اصلی و بزرگراهی دارد.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.