عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه تعریض محور آق قلا_ بندر ترکمن

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان خبر داد؛

پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه تعریض محور آق قلا_ بندر ترکمن

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: عملیات تعریض محور آق قلا_ بندر ترکمن پیشرفت ۵۰ درصدی داشته است.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان مهندس نبی الله داوودی اظهار کرد: با پیگیری های مدیرکل محترم راه و شهرسازی، نمایندگان محترم مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی و با همکاری مقام عالی وزارت راه و شهرسازی تعریض محور آق قلا_ بندر ترکمن در حال اجرا است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: این پروژه به طول ۳۴ کیلومتر است که با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان انجام می شود.

وی افزود: تعریض و بهسازی ۱۷ کیلومتر از این محور در حیطه وظایف اداره کل راه و شهرسازی بوده که از سوی شهرستان بندرترکمن به سمت آق قلا در حال اجرای عملیات هستیم.

مهندس داوودی همچنین تصریح کرد: پس انجام عملیات این محور که به جاده مرگ مشهور بوده، علاوه بر افزایش ایمنی محور، میزان ترافیک منطقه به طرز محسوسی کاهش خواهد یافت.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان در ادامه گفت: خوشبختانه طی سفر پر برکت رئیس جمهور به استان گلستان اعتبارات خوبی برای این پروژه مصوب شد که تزریق این اعتبارات موجب پیشرفت عملیات اجرایی این طرح شده است.

وی افزود: تاکنون عملیات تعریض محور آق قلا به بندر ترکمن ۵۰ درصد پیشرفت داشته که چنانچه باقی اعتبارات به موقع به پروژه تخصیص یابد تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس داوودی در انتها یادآور شد: گفتنی است میزان اعتباری که برای عملیات اجرایی این پروژه مصوب شد ۲۸ میلیارد تومان بوده که تاکنون ۱۳ میلیارد آن تزریق شده است.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .