عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تحویل واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن به متقاضیان گرگان و گنبد

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان خبر داد؛

تحویل واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن به متقاضیان گرگان و گنبد

تحویل واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن به متقاضیان گرگان و گنبد

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: تا پایان سال جاری، بخشی از واحدهای دو شهرستان گرگان و گنبد کاووس به متقاضیان تحویل داده می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی گلستان اسدالله پناه یزدان اظهار کرد: در جریان طرح نهضت ملی مسکن، استان گلستان تعهد احداث بیش از 15 هزار واحد مسکن را در سال دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: بر اساس مصوبه ای که اخذ شده، با تجمیع طرح های شهری، روستایی، خودمالکی و بازآفرینی شهری، به طور کلی در طی چهار سال، بیش از 93 هزار واحد در استان گلستان احداث خواهد شد.

وی افزود: مهم ترین دغدغه ما که موجب کاهش پیشروی پروژه شده، عدم تامین زمین است.

مهندس پناه یزدان همچنین تصریح کرد: تا کنون برای بیش از 3 هزار واحد در استان، زمین تامین شده که از این تعداد، 1403 واحد زمین، پروانه ساخت گرفته اند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: اگرچه با همکاری دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح و تفاهم نامه ای که با بنیاد مستعضفان منعقد شد، معضلات موجود در حوزه تامین مسکن در حال رفع شدن است.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی نیز، با تخصیص 180 هکتار از اراضی خود به این طرح، نقش اثرگذاری در ارتقا رتبه استان، در شاخص تامین زمین ایفا می کند.

مهندس پناه یزدان در انتها گفت: بر اساس تفاهمی که با اداره کل بیناد مسکن انقلاب اسلامی برقرار شد، تا پایان سال، 76 واحد مسکونی در شهرستان گرگان و 32 واحد در شهرستان گنبد کاووس، به متقاصیان تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .