عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدت زمان توقف برای بارگیری و تخلیه ناوگان باری اصلاح شد


مدت زمان توقف برای بارگیری و تخلیه ناوگان باری اصلاح شد

 

 رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با نشست 224 شورای عالی هماهنگی ترابری کشور، مدت زمان توقف برای بارگیری و تخلیه ناوگان باری داخلی اصلاح شد.

محسن یازرلو روز پنجشنبه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: این مساله مرتبط با بندهای 16 و 17 شرایط عمومی حمل و نقل جاده ای داخلی کالا بوده که طی مصوبه این نشست اصلاح شده است.

به گفته وی، براساس این مصوبه، چنانچه رانندگان و ناوگان های باری کامیون پس از صدور حواله بارگیری و یا پس از رسیدن به محل تخلیه بار بیشتر از 7 ساعت بدلیل نبود امکانات صاحب کالا و یا دلایل غیر موجه دیگر معطل بمانند،شرکت یا موسسه حمل و نقل اعزام کننده کامیون به نیابت از صاحب کالا موظف به پرداخت حق توقف بارگیری به راننده یا مالک کامیون است.

یازرلو با اشاره به اینکه قبل از این مصوبه این مدت 12 ساعت بوده، دامه داد: این مساله برای کامیون های یخچالدار 4 ساعت تعیین شده است.

در استان گلستان 80 شرکت حمل و نقل کالا با حدود 12 هزار راننده و 11 هزار و 950 ناوگان باری فعالیت دارند.نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .