عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور آق قلا – اینچه برون

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان خبر داد؛

اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور آق قلا – اینچه برون

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: عملیات بهسازی و تعریض محور آق قلا –اینچه برون به طول 54 در دست اجرا است.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی گلستان مهندس علیرضا لیاقی اظهار کرد: ایمن سازی محور آق قلا – اینچه برون از محل اعتبارات استانی در سال جاری آغاز گردید.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: پیش از این، در سنوات گذشته تعریض و زیرسازی 10کیلومتر از این محور در حدفاصل شهرستان آق قلا تا سه راهی انبار الوم انجام شده بود.

وی افزود: همچنین در سال جاری عملیات شانه سازی دو طرف محور آق قلا –اینچه برون نیز به طول 10کیلومتر و در حدفاصل شهرستان آق قلا تا سه راهی انبار الوم، در راستای ایمن سازی و کاهش تصادفات جاده ای، در حال انجام است.

مهندس لیاقی با بیان اینکه اینپروژه توسط پیمانکار در احال اجرا می باشد،گفت: در روزهای اخیر عملیات اجرایی 10کیلومتر شانه سازی باند شرقی و چهارکیلومتر شانه سازی باند غربی هم به اتمام رسیده و مابقی کار در دست اجرا می باشد.

وی افزود: میزان اعتباری که برای عملیات اجرایی این پروژه مصوب شد هشت میلیارد تومان بوده که تاکنونچهارمیلیارد آن تخصیص یافته است.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی گلستان در انتها تصریح کرد: با توجه به اهمیت این محور، زیرسازی، تعریض و بهسازی آن توسط این اداره کل در دست پیگیری می باشد.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی گلستان:
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .