عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کرد


مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کرد

 
 
سید رضا نظری مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

https://node1.deema.agency/?t=impr&bwpr=2000&uniq=15c59ffd2394722217c3557234573414&track=undefinedhttps://node1.deema.agency/?t=check&uniq=15c59ffd2394722217c3557234573414&u=www.sharghdaily.comبسم الله الرحمن الرحیم

https://admin.deema.agency/?c=b&m=i&uniq=8b28985bc932e2fef368c2e7af5a5026سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر قدرت و عزت کشور و یکی از مهمترین دستاوردهای نظام است، اقدام اخیر پارلمان اروپا در تحریم و تضعیف آن ادامه دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی می باشد.

بدون تردید پیشنهاد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست ساختگی و ریاکارانه گروه‌های تروریستی ناشی از تسلیم و تبعیت کورکورانه از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی و بیانگر وابستگی و سرسپردگی سران اروپایی به آمریکا و صهیونیسم جهانی است.  

در خصوص اقدام اخیر کشورهای اروپایی علیه سپاه بایدگفت: تصمیم نابخردانه پارلمان اروپا در رابطه با سپاه پاسداران را محکوم می‌کنیم و باید آحاد جامعه همواره با درایت و بصیرت توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم را رصد و با هوشیاری در برابر آنها مقابله کنند در این خصوص باید سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) را باید یادآور شد که فرمود اگر سپاه نبود، کشور نبود.   

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازوی قدرتمند و قدرت شکست‌ناپذیر ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه صحنه‌های پس از پیروزی انقلاب است و مظهر مبارزه با تروریسم در منطقه می‌باشد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی، عدالت‌گرا و فرهنگی است که در یک ساحت نظامی به مقابله با ظلم، بی‌عدالتی، تبعیض و نژادپرستی برخاسته و مأموریت استقرار عدالت در همه ابعاد را از آغاز فعالیت برای خود تعریف کرده است.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صیانت از امنیت، منافع ملی و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی و مقابله مستمر با تروریست‌های دست پرورده آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با اینگونه تلاشهای بی حاصل هرگز عقب نشینی نخواهند کرد و در آینده نزدیک دولت های متخاصم نیز در خواهند یافت، این بار هم در محاسبات خود دچار خطا و اشتباه شده اند.

 

سید رضا نظری

مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان

 

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آپ
  • بازدید : 46
  • کد خبر : 98803