عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بیطرفی مجریان انتخابات باید بیطرفی به مفهوم واقعی کلمه باشد/ مجریان انتخابات وامدار هیچ شخص و جریانی نیستند

معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه ستاد انتخابات استان گلستان مطرح کرد؛

بیطرفی مجریان انتخابات باید بیطرفی به مفهوم واقعی کلمه باشد/ مجریان انتخابات وامدار هیچ شخص و جریانی نیستند

بیطرفی مجریان انتخابات باید بیطرفی به مفهوم واقعی کلمه باشد/ مجریان انتخابات وامدار هیچ شخص و جریانی نیستند

معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه ستاد انتخابات استان گلستان با اشاره به این که مجریان انتخابات وامدار هیچ شخص و جریانی نیستند، تأکید کرد: بیطرفی مجریان انتخابات باید بیطرفی به مفهوم واقعی کلمه باشد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر جمال عرف در جریان یازدهمین سفر استانی خود که به میزبانی استان گلستان برگزار شد، با اشاره به این که سفرهای استانی و حضور در جلسات ستاد انتخابات استان ها با هدف ارزیابی میزان آمادگی ستادهای انتخابات استان ها انجام می شود، در جریان آخرین اقدامات، برنامه ها و فعالیت های کمیته های ستاد انتخابات استان گلستان قرار گرفت.
 وی در این جلسه با تأکید بر ضرورت رصد مداوم و مستمر فضای سیاسی و انتخاباتی شهرستان ها از سوی مجریان انتخابات به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی یا تبلیغات زودهنگام انتخاباتی، مجریان انتخابات را نیز به پرهیز از هر گونه رفتار و کنش شائبه برانگیز همچون حضور در محافل و میهمانی های خاص و شبهه برانگیز سفارش کرد.
وی اظهار داشت: مجریان انتخابات وامدار هیچ شخص و جریانی نیستند، بنابراین بیطرفی مجریان انتخابات باید بیطرفی به مفهوم واقعی کلمه باشد.
وی افزود: مجریان انتخابات وظیفه دارند با سرلوحه قرار دادن اصل قانونمداری، نهایت بیطرفی را مبنای عمل خود قرار دهند چون آبروی وزارت کشور و دولت و نظام در گرو صیانت از آرای مردم به مثابه حق الناس است و این امانتداری و بیطرفی، بی تردید موجب ایجاد و گسترش اعتماد مردم به برگزاری انتخاباتی سالم و امن و در نتیجه تحقق مشارکت بالا و برگزاری انتخاباتی با شکوه می انجامد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0