عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازدید مدیرکل دفتر امورسیاسی و انتخابات استانداری از دفتر ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر


بازدید مدیرکل دفتر امورسیاسی و انتخابات استانداری از دفتر ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر

بازدید مدیرکل دفتر امورسیاسی و انتخابات استانداری از دفتر ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر

حمید رضا چوبداری مدیرکل دفتر امورسیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان، جانشین رئیس و دبیر ستاد انتخابات استان گلستان روز دوشنبه از دفتر ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر وبخش های فندرسک وچشمه ساران بازدید و با رئیس واعضای ستاد نشست داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رامیان؛ در این بازدید محمود سالاری فرماندار رامیان ورئیس ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر وچشمه ساران ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) وخیرمقدم به مدیرکل سیاسی، انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری گلستان بیان داشتند : انتخابات یک نعمت بزرگی است که شکر گذاری این نعمت برگزاری خوب وسالم انتخابات است وحفظ و سلامت انتخابات برای برگزار کنندگان آن در درجه اول اهمیت قرار دارد.

وی افزود: در برگزاری انتخابات از تمامی ظرفیت قانونی در این راستا استفاده می کنیم وبا هیچ کس تعارف نداریم و انتخابات خط قرمز ماست واگر احساس کنیم مسئولی در برگزاری انتخابات جهت گیری می کندبدون شک برخورد می کنیم.

وی در ادامه گزارشی از اقداماتی که در راستای برگزاری انتخابات سالم وباشکوه ارائه کرد.

در ادامه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری گلستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در ستاد انتخابات شهرستان رامیان از رئیس واعضای ستاد خواست شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور و دشمن شکن را باید فراهم کرد ودر این خصوص باید برنامه های منسجمی را تدارک دید تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم، قانون مند وباشکوه باشیم.
وی از رئیس ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر وبخش های فندرسک وچشمه سارانبه دلیل انتخاب اعضای قوی ومسلط در امر انتخابات تقدیر وتشکر کرد و شهرستان رامیان را به دلیل داشتن مولفه هایی که دارد نقش تاثیر گذاری در جفرافیای سیاسی استان دانست که باید سعی شود از شکاف های قومی ،فرهنگی و... در شهرستان جلوگیری کرد و وظیفه اصلی عوامل برگزار کنندگان انتخابات فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری مردم ومشارکت همه علایق و جریانات سیاسی در عرصه انتخابات دانست.
ایشان برگزاری باشکوه همراه با وفاق همگانی در انتخابات بر رعایت اصل بی طرفی و قانون مندی در برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کرد.
در این نشست اعضای ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان- آزادشهر - فندرسک وچشمه ساران  به بیان گزارشی از اقدامات و فعالیت های خود پرداختند.
 
بازدید مدیرکل دفتر امورسیاسی و انتخابات استانداری از دفتر ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه رامیان - آزادشهر

ارسال کننده خبر : فرمانداری رامیان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : رامیان
  • بازدید : 55
  • کد خبر : 65306