عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نشست اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی کلاله با فرماندار و اعضاء شورای تامین شهرستان


نشست اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی کلاله با فرماندار و اعضاء شورای تامین شهرستان

نشست اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی کلاله با فرماندار و اعضاء شورای تامین شهرستان

نشست فرماندار کلاله و اعضای شورای تامین شهرستان با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی، با موضوع انتخابات در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اصغر بیانی فرماندار کلاله در این نشست که دادستان، فرماندهی نیروی انتظامی، رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشداران شهرستان نیز حضور داشتند، گفت: حضور شکوهمند آحاد جامعه در پای صندوق های رأی، بار دیگر به دشمنان خواهد فهماند این مردم همچنان پایبند آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان هستند.
فرماندار کلاله افزود: همه تلاش می کنیم با هم افزایی، انتخاباتی بر مدار قانون و پرشور را در دوم اسفند شاهد باشیم.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان کلاله تصریح کرد:همه اصحاب رسانه و عوامل اجرایی، در کنار هم باید تلاش کنیم با دوری از شایعات و دلگرم کردن مردم، بستر حضوری باشکوه را در جهت حفظ نظام اسلامی که مرهون خون بهترین انسانها "شهیدان" است را فراهم کنیم.
فرماندار کلاله در ادامه از آمادگی این شهرستان در برگزاری الکترونیکی انتخابات خبر داد و اعلام کرد: برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس در دو شهر کلاله و فراغی و همچنین روستاهای این شهرستان 90 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده و یک هزار و 500 نفر عوامل اجرایی ، نظارتی ، انتظامی و بازرسی در برگزاری انتخابات مشارکت خواهند داشت.
علی خانی دادستان عمومی و انقلاب کلاله در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: رفتارها در عرصه فعالیت های رسانه ای باید به سمت دوری از تفرقه و تقویت وحدت باشد.
خانی گفت: رسانه ها زبان گویای مردم هستند، لذا باید هوشیار بود در جهت شور انتخاباتی تلاش کنیم.
دادستان کلاله در ادامه به ارائه تذکراتی برای پیشگیری از جرائم انتخاباتی پرداخت و اعلام کرد: در حوزه قضایی شعب انتخاباتی برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی بصورت شبانه روزی فعال شده است تا انتخاباتی بر پایه قانون انجام گیرد.
سرهنگ سید خلیل هاشمی فرمانده انتظامی کلاله هم گفت: حضور مردم در انتخابات مهر تأیید بر نظامی است که دارای اقتداری برخاسته از خود مردم می باشد.
سرهنگ هاشمی گفت: همه تلاش کنیم حماسه مردمی در انتخابات را رقم بزنیم و این اتفاق خواهد افتاد با همراهی فعالان عرصه رسانه و ... پس هوشمندانه فعالیت کنیم.
فرمانده انتظامی کلاله در ادامه جلسه خبر از راه اندازی پلیس فتا در شهرستان کلاله داد.
گفتنی است در ادامه این نشست اصحاب رسانه به طرح سوال و گفتگو با میزبان پرداختند.

نشست اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی کلاله با فرماندار و اعضاء شورای تامین شهرستان

نشست اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی کلاله با فرماندار و اعضاء شورای تامین شهرستان


ارسال کننده خبر : فرمانداری کلاله
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : کلاله
  • بازدید : 42
  • کد خبر : 67563