عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح رسمی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر

با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، امام جمعه و فرماندار؛

افتتاح رسمی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر

افتتاح رسمی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر

 عصر امروز شنبه 9 آذرماه، آیین رسمی افتتاح ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر که به نام دبیرخانه امور اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان آزادشهر می باشد با حضور حمیدرضا ملک حسینی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار، ائمه جمعه شیعه و سنی در محل فرمانداری انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این آیین ضمن خوشامدگویی به مهمانان برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی با رعایت همه ضوابط قانونی را خواست قلبی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات دانست

پسپ حمیدضا ملک حسینی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گفت: شهرستان آزادشهر به عنوان حوزه فرعی انتخابات می باشد و ثبت نام از کاندیدا را ندارد و این فرصتی است تا بتوانید با آمادگی بیشتر برای بقیه موارد انتخاباتی برنامه ریزی و انجام فعالیت داشته باشید.

در ابتدای این مراسم حجت السالام شهابی امام جمعه با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) دعا نمود انتخاباتی بی نظیر و در تراز انقلاب اسلامی برگزار شود.

لازم به ذکر است در این مراسم معاونين فرماندار و بخشداران، اعضاي شوراي تامين، اعضاي هيات هاي نظارت و بازرسي، اعضاي ستاد انتخابات فرمانداری نیز حضور داشتند.


افتتاح رسمی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر

  

افتتاح رسمی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان آزادشهر


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 50
  • کد خبر : 68090