عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ما به عنوان مجریان انتخابات از آرای مردم پاسداری خواهیم کرد

عبدالرضا چراغعلی در آیین متمرکز افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های دهه فجر شهرستان‌ کلاله:

ما به عنوان مجریان انتخابات از آرای مردم پاسداری خواهیم کرد

ما به عنوان مجریان انتخابات از آرای مردم پاسداری خواهیم کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در آیین متمرکز افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های دهه فجر شهرستان‌ کلاله گفت: باید رقابت انتخاباتی در اوج رفاقت انجام شود و ما به عنوان مجری انتخابات از آرای مردم پاسداری خواهیم کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری; عبدالرضا چراغعلی در این مراسم گفت: ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان هزینه بر است؛ لذا می طلبد مردم و مسئولین در این شرایط همراه و همگام نظام و انقلاب باشند

معاون سیاسی استاندار گلستان اظهارداشت:در شرایط کنونی که کشور برای توسعه نیازمند همدلی است، جناحی و حزبی عمل کردن بی معنا است.

وی با پرداختن به اغتشاشات اخیر کشور گفت: دشمنان نظام در اغتشاشات اخیر اسمی از اصلاحطلبان و اصولگرایان به میان نیاوردند و هدف اصلی آنها شکاف بین مردم و نظام بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان به موضوع ترور سردار شهید سلیمانی پرداخت و گفت: ما به سردار سلیمانی افتخار می کنیم و اگر نبود تشییع باشکوه سردار سلیمانی، مسلما آمریکا در پاسخ دندانشکن ایران واکنش نشان می داد.

چراغعلی در پایان خاطر نشان کرد:با توجه به توطئه های مختلف دشمنان، قشرهای مختلف مردم یکپارچه و متحد در راهپیمایی یوم ا... 22بهمن و انتخابات دوم اسفند حضور گسترده و با شکوه داشته باشند.

 

ما به عنوان مجریان انتخابات از آرای مردم پاسداری خواهیم کرد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری کلاله
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : کلاله
  • بازدید : 142
  • کد خبر : 70426
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.