عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه آموزش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان بندرترکمن برگزار شد


جلسه آموزش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان بندرترکمن برگزار شد

جلسه آموزش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان بندرترکمن برگزار شد

 جلسه آموزش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بندرترکمن با حضور فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ظهر روز چهارشنبه ۲۳ بهمن در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات و روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرترکمن؛ الیاس هیوه چی فرماندار از مردم به خاطر حماسه و خلق شور آفرینی در راهپیمایی ۲۲ بهمن که یکی از روزهای پر افتخار در تاریخ کشور ماست تشکر کرد.
وی با اشاره به این که در شهرستان بیش از ۱۵۰۰ نفر در برگزاری انتخابات دخیل هستند اظهار کرد:  این انتخابات انتخاباتی کاملاً مردمی است.
وی افزود: بر اساس شعار انتخابات سال جاری که وزارت کشور مشخص کرده "گام دوم انقلاب بی طرفی و قانون‌مداری و انسجام ملی" می‌بایست گام برداشت و همه عوامل برگزاری انتخابات بایستی به این شعار پایبند باشند و قانون‌مدارانه رفتار کنند و سوگیری به سمت و سویی نداشته باشند.
رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تاکید کرد: می بایست طوری عمل کنیم  تا مردم به ما اعتماد کنند و شهروندان با فراغ بال در انتخابات شرکت کنند و رای خود را به صندوق بیاندازند.
 وی افزود: برای ما مجریان انتخابات اصلاً مهم نیست از داخل صندوق چه اسمی بیرون خواهد آمد. ما از آرای مردم صیانت می‌کنیم و تلاش می کنیم انتخابات سالم و بی طرف ایرانی در شهرستان داشته باشیم .
فرماندار  با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار  گفت: مدیریت شعبه با نمایندگان فرماندار است بنابراین لازم است با مدیریت و درایت و با جدیت این موضوع را دنبال کنید تا در روز دوم اسفند مشکلی نداشته باشید و بتوانید آن حوزه را به راحتی مدیریت کنید.
وی تاکید کرد: همه کسانی که به عنوان مجریان ناظرین و بازرسی انتخابات هستند همه کسانی که به امر انتخابات کمک می‌کنند به هیچ عنوان نباید کسی را تبلیغ کنند.

جلسه آموزش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان بندرترکمن برگزار شد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرترکمن
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .