عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تسلط جوانان بر دانش روز در توسعه اقتصادی کشور بسیار تاثیر گذار است

معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس:

تسلط جوانان بر دانش روز در توسعه اقتصادی کشور بسیار تاثیر گذار است

تسلط جوانان بر دانش روز در توسعه اقتصادی کشور بسیار تاثیر گذار است

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در همایش ارزهای دیجیتال و راههای کسب درآمد از آن که به همت انجمن جوانان کارآفرینان جوان استان گلستان در دانشگاه آزاداسلامی برگزار شد، گفت: تسلط جوانان بر دانش روز در توسعه اقتصادی کشور بسیار تاثیر گذار است.

عبدالقدیرکریمی بر همکاری فرمانداری با جوانان و انجمن کارآفرینان جوان تاکیدکرد و افزود: آگاهی بخشی جوانان در بخش دیجیتال می‎تواند علاوه بر پیشرفت جوانان موجب توسعه اقتصادی عمرانی شهرستان شود.
وی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: از بین 34 نفر اسامی قطعی نامزدهای مورد تایید هیات نظارت شهرستان، بعد از اعلام انصراف یکی از کاندیداها و تغییر حوزه انتخابیه یکی دیگر از داوطلبین 32نفر در حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس برای تصدی کرسی مجلس در حال رقابتند.
مهندس عبدالقدیر کریمی با اشاره به مشارکت 74 درصدی مردم گنبدکاووس در دوره های قبل انتخابات اظهار امیدواری کرد: درصد مشارکت مردم در انتخابات امسال در سطح کشور مثال زدنی باشد.
وی با بیان اینکه انتخابات از درجه اهمیت بالایی در سرنوشت کشور برخوردار است افزود:  هیئت های اجرایی ، بازرسی و نظارت در جهت برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حداکثری مردم در تلاشند.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات در سطوح منطقه ای داخلی و بین المللی در شرایط تحریم های ظالمانه افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب اعتماد مردمی و پشتوانه محکمی برای نظام است


ارسال کننده خبر : فرمانداری گنبد کاووس
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 94
  • کد خبر : 70658
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.