عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آمادگی مساجد و حسینیه‌های روستاهای گلستان برای میزبانی از مسافران نوروزی/ بهار قرآنی در روستاهای استان

رئیس کمیته هماهنگی امور دهیاری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان:

آمادگی مساجد و حسینیه‌های روستاهای گلستان برای میزبانی از مسافران نوروزی/ بهار قرآنی در روستاهای استان

آمادگی مساجد و حسینیه‌های روستاهای گلستان برای میزبانی از مسافران نوروزی/ بهار قرآنی در روستاهای استان

 

رئیس کمیته هماهنگی امور دهیاری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان و مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از آمادگی مساجد و حسینیه‌های روستاهای گلستان برای میزبانی از مسافران نوروزی و برگزاری محافل انس با قرآن و پذیرایی افطار ساده در راستای طرح نوروزی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خبر داد.
به‌گزارش ستاد خبری ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان، سیدکمال محب‌حسینی امروز شنبه ۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ بابیان اقدامات کمیته هماهنگی امور دهیاری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان در طرح نوروزی، گفت: با توجه به هم‌زمانی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان براساس مصوبه ستاد اجرایی خدمات سفر نسبت به برنامه‌ریزی و برگزاری محافل انس با قرآن با عنوان «کاروان قرآنی بهار در بهار» اقدام کرد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان افزود: علاوه بر برگزاری محافل انس با قرآن، ختم قرآن و پذیرایی افطار ساده در روستاهای استان، شیوه نامه استقبال از سال نو نیز تدوین و به منظور اجرا به بخشداری‌های سطح استان ابلاغ شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: مساجد و حسینیه‌های روستاهای استان آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان نوروزی است و از ظرفیت دهیاری روستاهای پیرامون محورهای مواصلاتی برای راهنمایی مسافران استفاده می‌شود.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .