عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان


دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان

 

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان

 مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری در راستای گسترش همکاری‌ها دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، الهه غیناقی در ابتدای این دیدار به معرفی ظرفیت‌های کانون به‌عنوان تخصصی‌ترین دستگاه دولتی ارائه دهنده خدمات فرهنگی،هنری و ادبی به کودکان و نوجوانان پرداخت.

مدیرکل کانون در این دیدار، با توجه به قدمت این سازمان در تربیت هنرمندان، شاعران و نویسندگان برجسته بیان داشت: شناسایی و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های کانون بوده است و با توجه به اینکه در تمامی کشورها، توجه و آموزش به کودک و نوجوان را به عنوان یک اصل مهم برای تضمین فردای جامعه پذیرفته اند، بر نگاه ویژه مدیران به کودکان تاکید کرد.

اجرای برنامه‌های شاد در روستاهای هدف و راه‌اندازی کتابخانه مرزی داشلی برون مهمترین بخش صحبت‌های مدیرکل کانون در این دیدار بود.

سیدکمال محب حسینی در این جلسه ضمن خوش‌آمدگویی، توجه بنیادین به نسل کودک و نوجوانان را ضامن پرورش شهروندان خلاق و دارای مهارت‌های ارزنده در زمینه‌های مختلف دانست و ضمن استقبال از پیشنهادات کانون، همکاری دو دستگاه جهت فرهنگ‌سازی در حوزه‌ی کودک و نوجوان را اقدامی نو تلقی کرده و در خصوص تفاهم نامه‌ی مشترک اعلام آمادگی کرد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با استقبال از طرح‌های پیشنهادی کانون، گفت: آماده هرگونه همکاری در زمینه‌های مختلف که ضامن پرورش شهروندان خلاق و آگاه به حقوق شهروندی فردای ایران اسلامی باشد، هستیم.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .