عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

از سوی دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان؛

ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

سرپرست دفتر بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشست مشورتی مشاورین و کارشناسان بانوان دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری های تابعه استان، ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر را تشکیل داد.
الهه غیناقی با اشاره به برنامه های بزرگداشت روز زن که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) دردانه آفرینش، در اسفند ماه سال جاری برگزار می شوند، بر ضرورت اجرای برنامه های پر محتوا و خلاقانه تأکید کرد.
وی با تأکید بر خودداری از برگزاری برنامه های کلیشه ای افزود: باید با در پیش گرفتن طرح های نو و متفاوت برنامه هایی اجرا کرد که اثرگذاری بیشتری داشته باشند.
غیناقی با بیان اینکه از اجرای برنامه‌های تکراری بپرهیزیم، گفت: در صدد هستیم که امسال برای برگزاری برنامه‌های اثر بخش‌تر در میان اقشار مختلف، به ویژه زنان جوان جامعه برنامه‌های جالب و در خور توجهی برای هفته بزرگداشت زن و مقام مادر در نظر بگیریم، که در این راستا پویایی دستگاه‌های اجرایی حائز اهمیت خواهد بود.
وی در میان سخنان خود به ایجاد فضایی مناسب برای جشن های میلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن در جامعه اشاره و تصریح کرد: سعی مان بر این است که با تشکیل جلساتی منسجم و تاثیرگذار در راستای برگزاری برنامه هایی موثر، گام‌های مهمی را برداریم و از دستگاه‌های ذی‌ربط خواستاریم تا در این حوزه با تمام توان خود وارد شوند.
غیناقی با بیان اینکه امسال برای ایجاد تنوع و در عین تاثیرگذاری، برنامه‌‌ریزی‌های منسجمی صورت بگیرد، اظهار کرد: هرچه برای ترویج فرهنگ فاطمی تلاش کنیم باز هم باید سعی مان را بیشتر کنیم. چرا که الگوی زنان عالم در تاریخ فخرآفرین است و از این‌ رو هیچگاه سیره ایشان به فراموشی سپرده نمی‌شود.
سرپرست دفتر بانوان و خانواده استانداری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های سال آینده حوزه زنان و خانواده ابراز امیدواری کرد: در راستای ارزیابی فعالیت ها بر اساس شاخص های ملی در حوزه زنان و خانواده، سال 98 باید بیش از سال‌های گذشته شاهد همکاری دستگاه‌ها اجرایی در اقصاء نقاط استان باشیم.
غیناقی با اشاره به اهداف تشکیل اتاق های فکر تشریح کرد: دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برای جلوگیری از موازی کاری و انسجام فعالیت های دستگاه های اجرایی اتاق های فکر ششگانه ای را به دبیری دستگاه های اجرایی مرتبط و با حضور صاحب نظرانی از شورای راهبردی زنان استان، خبرنگاران و سازمان های مردم نهاد، تشکیل داده است.
سرپرست دفتر بانوان و خانواده ضمن التزام فرمانداری های تابعه نسبت به تشکیل اتاق های فکر در شهرستان های تابعه عنوان کرد: فعالیت‌های گروهی همیشه نتایج مثبتی را به دنبال داشته‌اند و به نظر می‌رسد که با همکاری مشاورین بانوان دستگاه‌ها و کارشناسان و مشاورین بانوان فرمانداریها بتوانیم طرح های بهتری برای ارتقای وضعیت بانوان استان ارائه دهیم.
شایان ذکر است برنامه های بزرگداشت هفته زن و مقام مادر امسال از ۷ تا ۱۴ اسفند ماه در گلستان برگزار می شود.
 

ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

 

ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

ستاد بزرگداشت روز زن و مقام مادر تشکیل شد

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : نصرتی
  • بازدید : 221
  • کد خبر : 57154